CSC KALİTE KONTROL VE END.İŞGÜCÜ HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.

Center-Quality

CSC Kalite Kontrol ve Endüstriyel İşgücü Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 1988 yılından bu yana Otomotiv sektöründe global şirketlerde Kalite yöneticisi olarak görev yapan Sn. Cengiz Çeşmecik ve Oğulları tarafından 2013 yılında kurulmuştur.
Çok kısa sürede Hizmet kalitesi, ve Güvenilirlik doğrultusunda sektöründe lider firmalar arasında yer almıştır.
Gebze-Kocaeli merkezli faaliyetlerini sürdürmeye devam eden ve 2014 yılında alınmış olan ; Iso 9001:2008 Belgeli ve Ford Türkiye C.S.L Onaylı Kalite Kontrol
Firmalari arasındadır.

KurucumuzCengiz ÇEŞMECİK Eskişehir-Çifteler End. Meslek Lisesi ve Anadolu Ünv. İşletme fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. 1988 yılından bu yana otomotiv sektöründe Kalite Güvence, Laboratuvar ve Ar-Ge alanında tecrübeleri vardır. Kurumsal ölçekli firmalarda kalite liderliği ve yöneticiliği yapmıştır.

Çalışma hayatı boyunca yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere katılmış olup; Six Sigma, MSA, SPC, P-FMEA, PPAP, APQP, ISO 16949, 5S, Kaizen, 8D Problem Çözme Teknikleri konularında tecrübeye sahiptir. Aynı zamanda 2007’de ISO/TS 16949:2002 İç Denetçi sertifikası almaya hak kazanmıştır. Evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

Cengiz Çeşmecik
Genel Müdür
EnglishFrenchGermanTurkish